قوانین و مقررات
1. در صورت درخواست مسافر براي لغو رزرو به هر علت، مطابق قانون هر هتل بعلاوه كسر پانزده درصد كارمزد سامانه رزرو عمل خواهد شد
2.  لازم به ذكر است پس از دريافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر ، قانون هتل استعلام شده و بر طبق اين قانون ، مبلغ جريمه از مبالغ دريافتي از مسافر كسر گرديده و مابقي به مسافر مسترد مي گردد. لیکن بطور کلی و نه قطعی ( صرفا جهت اطلاع از حدود ) قبل از 1هفته صرفا پانزده درصد کارمزد سامانه رزرو از 1 هفته تا 72 ساعت مبلغ یک شب بعلاوه پانزده درصد و کمتر از 72 ساعت کل مبلغ به عنوان خسارت ( NOSHOW ) کسر می گردد.
3. شایان ذکر است بدلیل اینکه مبلغ مسافر پس از رزرو به حساب هتل واریز می گردد باز گرداندن وجه پس از وصول از هتل و اعلام کتبی هتل به عنوان دریافت و یا عدم دریافت هزینه کنسلی مشمول زمان خواهد شد فلذا بازگرداندن وجه کنسلی حدود ده روز کاری زمان نیاز دارد.
4. در ایام خاص و  ایام پیک(خصوصا ایام اربعین حسینی، عید نوروز، ماه محرم،عید قربان، عرفه، شهادت و ولادت ائمه اطهار سلام الله علیها عید فطر،شبهاب قدر و.. )امکان کنسل کردن رزرو به هیچ وجه وجود نخواهد داشت..
5. در صورتیکه هتل وجود ظرفیت را تایید کرده و به مسافر نیز از سوی ما OK جهت پرداخت وجه داده شده باشد اما مسافر به هر دلیل ، در پرداخت مبلغ تعلل نماید به نحوی که یا ظرفیت موجود اتاقها به اتمام برسد و یا هتل تخفیف های اعلامی را حذف نماید ، هیچ گونه مسئولیتی متوجه مجموعه هتلی نخواهد بود.
6. در صورت عدم مراجعه مسافر در تاریخ رزرو شده، اتاق برای مسافر خالی نگه داشته می شود و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.
7. تنها رزرو هایی قطعی خواهند بود که هزینه آنها بطور کامل پرداخت شده باشد. واریزی علی الحساب یا عدم اطلاع و عدم ثبت فیش بانکی پس از پرداخت یا مشکلات احتمالی درگاه های پرداخت آنلاین یا سیستم بانکی، بطوریکه مبلغ کامل به حساب ما واریز نشده باشد، رزرو قطعی بهمراه نخواهد داشت و مجموعه هتلی هیچگونه مسئولیتی در این موارد ندارد.
8. همراه داشتن گذرنامه در زمان ورود به هتل الزامی است.
9. پس از قطعی شدن رزرو، واچر هتل (رسید) جهت ارایه به هتل به هنگام ورود و پذیرش ، از طریق ایمیل و دریافت رسید قابل چاپ از سایت برای شما ارسال خواهد شد.
10. زمان تحویل یا تخلیه اتاق برای هر هتل، مطابق با قوانین آن هتل می باشد. در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از موعد یا تخلیه دیرتر از زمان مشخص شده، باید هماهنگی های لازم را با هتل انجام دهید. هم اکنون زمان تخلیه ساعت 12 و زمان تحویل ساعت 14 می باشد.
11. هتل های رزرو شده ای که نیاز به هماهنگی با هتل دارند در خارج از ساعات اداری (8 لغایت17)اول وقت اداری بررسی و نتیجه رزرو به مشتری اعلام می گردد.
12. بعد از رزرو کردن و صدور رسید مجموعه هتلی تعهد می کند که هتل در آن تاریخ برای مسافر رزرو شده است.هتلی مسئولیتی در قبال کیفیت ارائه شده از جانب هتل به مسافر ندارد.